shiller
11 بهمن 1401 - 16:41

بهره برداری از 105 پروژه اشتغالزایی خراسان جنوبی/آزادی 44 زندانی

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: بمناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۱۰۵ پروژه اشتغال‌زایی به مبلغ ۹۳ میلیارد ریال در شهرستان‌های در استان به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، سرهنگ یاسر صادق، معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برنامه‌های دهه فجر این حوزه در سه محور جهاد خدمت، جهاد نشاط و امید آفرینی و جهاد تبیین و روشنگری برگزار می‌شود.

وی افزود: بمناسبت گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۳۰ عنوان برنامه و ۳۰۰ خط برنامه در کمیته مردمی و بسیج ستاد دهه فجر خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی تصریح کرد: نمایشگاه خاندان ویرانی، نمایشگاه برگی از هزاران، توزیع بسته‌های فرهنگی، پویش تکریم پرچم، برگزاری کرسی‌های تلاوت قرآن، برگزاری زنگ انقلاب و غیره در دهه فجر اجرا می‌شود.

سرهنگ صادق یادآور شد: در راستای ایجاد شور و نشاط در جامعه پویش (سرفراز ایران) در محلات مختلف شهرستانهای خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: یکی از اقدامات مهم در محلات خراسان جنوبی این است که بسیجیان نوجوان و جوان پویشی با عنوان «چه بودیم و چه شدیم» را برگزار کنند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: شرکت کنندگان در این برنامه کلیپ‌هایی یک دقیقه‌ای از مسن‌ها و ریش سفیدان درباره ایام انقلاب و شرایط زمان قبل از انقلاب تهیه می‌کنند.

سرهنگ صادق با اشاره به برگزاری رزمایش الی بیت‌المقدس در دهه فجر خراسان جنوبی گفت: نمایشگاه اقتصاد به توان مردم هم در همه شهرستان‌های استان برگزار می‌شود.

وی متذکر شد: در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی تعداد ۶۰ پروژه عمرانی، محرومیت زدایی و آبرسانی با اعتبار ۵۵ میلیارد تومان در خراسان جنوبی به بهره برداری می‌رسد.

 معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: همچنین ۱۰۵ پروژه اشتغال‌زایی به مبلغ ۹۳ میلیارد ریال در طول دهه فجر در استان افتتاح خواهد شد.

سرهنگ صادق اظهار کرد: ۴۴ زندانی نیز به مناسبت دهه فجر با کمک بسیج حقوقدانان خراسان جنوبی و ستاد دیه در ۲۰ بهمن آزاد می‌شوند.

وی از برگزاری اولین جشنواره علمی شهید چمران ویژه اساتید دانشگاههای خراسان جنوبی خبرداد و افزود: اختتامیه جشنواره ابوذر در دهه فجر صورت می‌گیرد و در فضای مجازی نیز هشتگ ایران ما را خواهیم داشت.

پایان پیام/69014

منبع: فارس
شناسه خبر: 1010681